Tapet Boråstapeter Arch 4751
519 kr

Arch 4751
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den grafiska tapeten Arch pryds av elegant guldskimrande bågar som kontrasterar vackert mot en matt, marmorerad botten. Enkelt och avskalat men med mycket finess, för när ljuset faller på guldbågarna skimrar hela väggen. Dynamiken mellan bågarnas lyster och den matta bakgrunden ger denna tapet ett magiskt djup. Här ser du tapeten Arch med guldbågar på en dovt grön botten med mörk marmorering. En härligt lyxig tapet som är lika fin i hallen som i vardagsrummet.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den grafiska tapeten Arch pryds av elegant guldskimrande bågar som kontrasterar vackert mot en matt, marmorerad botten. Enkelt och avskalat men med mycket finess, för när ljuset faller på guldbågarna skimrar hela väggen. Dynamiken mellan bågarnas lyster och den matta bakgrunden ger denna tapet ett magiskt djup. Här ser du tapeten Arch med guldbågar på en dovt grön botten med mörk marmorering. En härligt lyxig tapet som är lika fin i hallen som i vardagsrummet.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4751 |
| Kollektion | Graphics wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Grafiska |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094049154 |





