Tapet Boråstapeter Ash Grey
369 kr

Ash Grey
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I Linen hittar du en mjuk, sinnlig minimalism som ger rummet en avslappnad, ombonad känsla. 35 vackra tapeter med taktil linnestruktur, alla i väl balanserade kulörer lånade från naturens egen palett. En tidlös kollektion av enfärgade linnetapeter för rofyllda, välkomnande hem i naturlig harmoni. Här finns en bred bas av älskade neutraler, men även dämpade mellantoner och varma, mer mättade kulörer. Enfärgade tapeter, men med ett levande, klätt uttryck. När ljuset faller på den diskreta linnestrukturen sveper tapeten in väggen och hela rummet i ett mjukt, stilla skimmer.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
I Linen hittar du en mjuk, sinnlig minimalism som ger rummet en avslappnad, ombonad känsla. 35 vackra tapeter med taktil linnestruktur, alla i väl balanserade kulörer lånade från naturens egen palett. En tidlös kollektion av enfärgade linnetapeter för rofyllda, välkomnande hem i naturlig harmoni. Här finns en bred bas av älskade neutraler, men även dämpade mellantoner och varma, mer mättade kulörer. Enfärgade tapeter, men med ett levande, klätt uttryck. När ljuset faller på den diskreta linnestrukturen sveper tapeten in väggen och hela rummet i ett mjukt, stilla skimmer.
Linnetapeten Ash Grey går i en sval, askgrå färgton – en neutral men ombonad nyans som ger rummet en varm, avslappnad atmosfär. Den taktila linnestrukturen ger ytan djup och liv. En enfärgad tapet med mycket karaktär!Kollektionen Linen innehåller 35 linnetapeter i en behaglig, naturlig färgskala. Flera går i olika nyanser av grått. Titta gärna också på den ljusare Dove Grey och den mellangrå Muscot Linen.
Recensioner
Ulrica NVerifierad köpare
för 1 år sedanFin tapet som var enkel att sätta upp.
+ Tjock tapet
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4321 |
| Kollektion | Linen |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7320094043336 |



