Tapet Boråstapeter Bright White 7540
335 kr

Bright White 7540
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den enfärgade, vita tapeten Bright White är limtryckt i en sval, vit ton; en ljus fond som låter övrig inredning ta plats. Den sidenmatta, lite pudriga ytan fångar på ett vackert sätt upp det naturliga ljuset och ger rummet en luftig, lugn atmosfär.Bright White är en av flera vita tapeter i kollektionen Pigment. Alla är tåliga, täckande EasyUp-tapeter som är lätta att sätta upp och ger släta, vackra väggar utan skarvar.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den enfärgade, vita tapeten Bright White är limtryckt i en sval, vit ton; en ljus fond som låter övrig inredning ta plats. Den sidenmatta, lite pudriga ytan fångar på ett vackert sätt upp det naturliga ljuset och ger rummet en luftig, lugn atmosfär.Bright White är en av flera vita tapeter i kollektionen Pigment. Alla är tåliga, täckande EasyUp-tapeter som är lätta att sätta upp och ger släta, vackra väggar utan skarvar.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7540 |
| Kollektion | Pigment Wallp. |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgade |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094046535 |


