Tapet Boråstapeter Canvas Blue 6133
369 kr
359 krSänkt pris!

Canvas Blue 6133
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilsäkra Canvas Blue är en tidlös, enfärgad tapet i en ljust blågrå nyans lånad från himlen och havet en vindstilla dag. Kulören känns sval, luftig och vilsam, samtidigt som den taktila ytan ger denna tapet en varm, ombonad och levande karaktär. Underbar till vita snickerier men också till trä, svart eller andra mjuka, dämpade nyanser.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Stilsäkra Canvas Blue är en tidlös, enfärgad tapet i en ljust blågrå nyans lånad från himlen och havet en vindstilla dag. Kulören känns sval, luftig och vilsam, samtidigt som den taktila ytan ger denna tapet en varm, ombonad och levande karaktär. Underbar till vita snickerier men också till trä, svart eller andra mjuka, dämpade nyanser.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6133 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Blå |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050525 |





