Tapet Boråstapeter Canvas Grain 6120
369 kr
359 krSänkt pris!

Canvas Grain 6120
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Canvas Grain är en ljus, enfärgad tapet i en varmt ljusbeige ton, mycket behaglig på väggen och lätt att matcha med i stort sett alla kulörer och material. Ett bra val för dig som önskar en ljus, avskalad vägg som ändå känns varmare och mer ombonad än vitt. Ytans taktila struktur påminner om textil och ger rummet en mjuk, inbjudande atmosfär.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Canvas Grain är en ljus, enfärgad tapet i en varmt ljusbeige ton, mycket behaglig på väggen och lätt att matcha med i stort sett alla kulörer och material. Ett bra val för dig som önskar en ljus, avskalad vägg som ändå känns varmare och mer ombonad än vitt. Ytans taktila struktur påminner om textil och ger rummet en mjuk, inbjudande atmosfär.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6120 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050396 |


