Tapet Boråstapeter Canvas Shimmer 6115
369 kr

Canvas Shimmer 6115
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Canvas Shimmer är en vit, enfärgad tapet som är så mycket mer än bara en vit vägg. Tapeten har en taktil, textilliknande struktur som ger den ett varmt och ombonat intryck. I den varmvita nyansen ligger också ett diskret men lyxigt silverskimmer som fångar ljuset i rummet på ett fantastiskt vis. Ljus, fräsch, tidlös och elegant.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Canvas Shimmer är en vit, enfärgad tapet som är så mycket mer än bara en vit vägg. Tapeten har en taktil, textilliknande struktur som ger den ett varmt och ombonat intryck. I den varmvita nyansen ligger också ett diskret men lyxigt silverskimmer som fångar ljuset i rummet på ett fantastiskt vis. Ljus, fräsch, tidlös och elegant.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6115 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050341 |


