Tapet Boråstapeter Curve 4734
519 kr
509 krSänkt pris!

Curve 4734
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den ljusa, grafiska tapeten Curve pryds av ett modernt, abstrakt mönster som är målat för hand med stora, svepande penseldrag. En formstark men också harmonisk tapet som utgör ett härligt blickfång i rummet, utan att ta över.Här ser du den moderna tapeten Curve i en ljus färgställning med milda kontraster: mjuka, kittvita penseldrag slingrar sig fram över en beige botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den ljusa, grafiska tapeten Curve pryds av ett modernt, abstrakt mönster som är målat för hand med stora, svepande penseldrag. En formstark men också harmonisk tapet som utgör ett härligt blickfång i rummet, utan att ta över.Här ser du den moderna tapeten Curve i en ljus färgställning med milda kontraster: mjuka, kittvita penseldrag slingrar sig fram över en beige botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4734 |
| Kollektion | Graphics wallp. |
| Färg | Beige |
| Mönster | Grafiska |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094048935 |




