Tapet Boråstapeter Deco Arch 7770
519 kr
509 krSänkt pris!

Deco Arch 7770
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Deco Arch är en mörk, elegant tapet med ett Art déco-inspirerat mönster av mattsvarta, välvda bågar och diskret guldskimrande strålar. En lyxig och dekorativ tapet med tidlöst uttryck.Här ser du tapeten Deco Arch med mörkt sotgrå, nästan svart botten och svalt guldglänsande strålar som syns med eller mindre tydligt beroende på hur ljuset faller i rummet.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Deco Arch är en mörk, elegant tapet med ett Art déco-inspirerat mönster av mattsvarta, välvda bågar och diskret guldskimrande strålar. En lyxig och dekorativ tapet med tidlöst uttryck.Här ser du tapeten Deco Arch med mörkt sotgrå, nästan svart botten och svalt guldglänsande strålar som syns med eller mindre tydligt beroende på hur ljuset faller i rummet.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7770 |
| Kollektion | Adorn Wallp. |
| Färg | Svart |
| Mönster | Klassisk |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 10,6 cm |
| EAN-nr | 7320094051812 |


