Tapet Boråstapeter Elm Tree 7786
519 kr
509 krSänkt pris!

Elm Tree 7786
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elm Tree är en mörk, stormönstrad tapet med ett livfullt mönster av vackra almblad i sällskap av söta fantasiblommor och -hängen. Formstark och kontrastrik – men också harmonisk i både färg och form.Här är Elm Tree limtryckt i grått, vitt, beige och brunt på svart botten. En neutral palett som är extra fin till trä och andra naturmaterial.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Elm Tree är en mörk, stormönstrad tapet med ett livfullt mönster av vackra almblad i sällskap av söta fantasiblommor och -hängen. Formstark och kontrastrik – men också harmonisk i både färg och form.Här är Elm Tree limtryckt i grått, vitt, beige och brunt på svart botten. En neutral palett som är extra fin till trä och andra naturmaterial.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7786 |
| Kollektion | Adorn Wallp. |
| Färg | Svart |
| Mönster | Modern |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 64 cm |
| EAN-nr | 7320094051973 |


