Tapet Boråstapeter Elsa 6958
819 kr
809 krSänkt pris!

Elsa 6958
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

På den romantiska, storblommiga tapeten Elsa slingrar handmålade klätterrosor upp mot taket. Den vertikala rörelsen ger rummet härlig rymd, samtidigt som de ljuvliga rosorna adderar lantlig charm. Det matta, vackra limtrycket bidrar till den levande känslan.Här ser du den blommiga tapeten Elsa med varmgrönt bladverk och varmrosa rosor på cremefärgad botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
På den romantiska, storblommiga tapeten Elsa slingrar handmålade klätterrosor upp mot taket. Den vertikala rörelsen ger rummet härlig rymd, samtidigt som de ljuvliga rosorna adderar lantlig charm. Det matta, vackra limtrycket bidrar till den levande känslan.Här ser du den blommiga tapeten Elsa med varmgrönt bladverk och varmrosa rosor på cremefärgad botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6958 |
| Kollektion | Österlen wallp. |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Blommiga, Stormönstrade, Randiga |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094051010 |


