Tapet Boråstapeter Enchanting Flower 4278
519 kr
509 krSänkt pris!

Enchanting Flower 4278
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapeten Enchanting Flower förvandlar rummet till en magisk skymningsträdgård. Det täta, förtrollande blommönstret är handmålat i dämpade toner av vitt, grått, olivgrönt, brunt och terrakotta, och de ljusa blommorna lyser som stjärnor på kvällshimlen mot den mörkt brungrå fonden. En modern, blommig tapet med ett nästan fotografiskt uttryck. Fin på rummets alla väggar, men passar också som blickfång på en fondvägg.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Tapeten Enchanting Flower förvandlar rummet till en magisk skymningsträdgård. Det täta, förtrollande blommönstret är handmålat i dämpade toner av vitt, grått, olivgrönt, brunt och terrakotta, och de ljusa blommorna lyser som stjärnor på kvällshimlen mot den mörkt brungrå fonden. En modern, blommig tapet med ett nästan fotografiskt uttryck. Fin på rummets alla väggar, men passar också som blickfång på en fondvägg.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4278 |
| Kollektion | Dreamy Escape Wallp. |
| Färg | Multi |
| Mönster | Blommiga |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094043107 |



