Tapet Boråstapeter Fairyland Kingdom of the Willow 8145
699 kr
519 krSpara 26 %Kampanj17 tim kvar!

Fairyland Kingdom of the Willow 8145
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Välkommen till Kingdom of the Willow! I skydd av det susande pilträdet ligger sagoslottet och vid en närmare titt ser du också riddaren, prinsessan och den väldiga draken.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Välkommen till Kingdom of the Willow! I skydd av det susande pilträdet ligger sagoslottet och vid en närmare titt ser du också riddaren, prinsessan och den väldiga draken.
En magisk barntapet som inspirerar till härliga lekar och berättelser!Här är tapeten Kingdom of the Willows handritade mönster limtryckt i en glad, gul nyans på vår äggskalsvita Pigment-botten.
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 8145 |
| Kollektion | Fairyland |
| Mönster | Barn, Djur & Fåglar, Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Mönsterpassning | Halvförsatt |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Bredd | 530 mm |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094052932 |








