Tapet Boråstapeter Fairyland Kingdom of the Willow 8147
699 kr
519 krSpara 26 %Kampanjtom 30/4

Fairyland Kingdom of the Willow 8147
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kingdom of the Willow är en magisk barntapet full av vackra detaljer. Att låta ögonen gå på upptäcktsfärd i det handritade mönstret är som att träda in i en sagovärld bland drakar, prinsessor och riddare.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Kingdom of the Willow är en magisk barntapet full av vackra detaljer. Att låta ögonen gå på upptäcktsfärd i det handritade mönstret är som att träda in i en sagovärld bland drakar, prinsessor och riddare.
Här är Kingdom of the Willow limtryckt i en mellanblå ton på vår ljust gråbeige Pigment-botten. En lugn och harmonisk tapet som inspirerar till egna sagoäventyr!
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 8147 |
| Kollektion | Fairyland |
| Mönster | Barn, Djur & Fåglar, Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Mönsterpassning | Halvförsatt |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Bredd | 530 mm |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094052956 |



