Tapet Boråstapeter Fairyland Underwater Magic 8152
699 kr
519 krSpara 26 %Kampanjtom 30/4

Fairyland Underwater Magic 8152
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Som om du tagit ett djupt andetag och dykt ner precis under den turkosblå vattenytan – tapeten Underwater Magic är som en böljande undervattensskog, full av vackra djur.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Som om du tagit ett djupt andetag och dykt ner precis under den turkosblå vattenytan – tapeten Underwater Magic är som en böljande undervattensskog, full av vackra djur.
Stora revhajar, söta små sköldpaddor, mängder av fisk och en och annan bläckfisk, manet och sjöhäst. Så många detaljer att upptäcka!Här ser du Underwater Magic i en färgglad palett på en milt turkosgrön botten.
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 8152 |
| Kollektion | Fairyland |
| Mönster | Barn, Färgglada, Djur & Fåglar |
| Utförande | Easy-Up |
| Mönsterpassning | Halvförsatt |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Bredd | 530 mm |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094053007 |







