Tapet Boråstapeter Grey Feather 7541
335 kr

Grey Feather 7541
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grey Feather är en grå, enfärgad tapet med matt yta, framtagen speciellt för att fånga upp rummets naturliga ljus. Tonen är ljust grå, perfekt som en ljus fond där du inte vill ha vitt. Den vackra, limtryckta ytan ger rummet en luftig, klädd känsla.Grått är en kulör som aldrig går ur tiden, och i den enfärgade kollektionen Pigment finns fler grå tapeter utöver Grey Feather. Alla är täckande EasyUp-tapeter som är lätta att sätta upp och ger vackra, släta väggar.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Grey Feather är en grå, enfärgad tapet med matt yta, framtagen speciellt för att fånga upp rummets naturliga ljus. Tonen är ljust grå, perfekt som en ljus fond där du inte vill ha vitt. Den vackra, limtryckta ytan ger rummet en luftig, klädd känsla.Grått är en kulör som aldrig går ur tiden, och i den enfärgade kollektionen Pigment finns fler grå tapeter utöver Grey Feather. Alla är täckande EasyUp-tapeter som är lätta att sätta upp och ger vackra, släta väggar.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7541 |
| Kollektion | Pigment Wallp. |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgade |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094046542 |


