Tapet Boråstapeter Lily Tree 7229
519 kr

Lily Tree 7229
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exklusiva Lily Tree är en vit, storblommig tapet med liljeliknande magnoliablommor på bar kvist. Den vita bakgrunden är mjukt melerad, och när ljuset faller rätt framträder också ett silverskimrande bladverk bakom magnolians skulpturala grenverk. Här ser du tapeten Lily Tree i ljusa toner på cremevit botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Exklusiva Lily Tree är en vit, storblommig tapet med liljeliknande magnoliablommor på bar kvist. Den vita bakgrunden är mjukt melerad, och när ljuset faller rätt framträder också ett silverskimrande bladverk bakom magnolians skulpturala grenverk. Här ser du tapeten Lily Tree i ljusa toner på cremevit botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7229 |
| Kollektion | In Bloom.wallp |
| Färg | Vit |
| Mönster | Exklusiv |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094026025 |



