Tapet Boråstapeter Nomi 6934
699 kr

Nomi 6934
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nomi är en klassisk, blommig tapet med löst sammanhållna rosenbuketter slingrande över en enfärgad, mjukt patinerad yta . Det rofyllda, romantiska mönstret är skapat av Newbies designstudio och influerat av forna tiders tapeter men också av möbeltyger. Här ser du tapeten Nomi i en lite dovare färgskala, med rosor i mustiga toner av vinrött och rosa bland grågröna blad på en dämpat gyllenbrun botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Nomi är en klassisk, blommig tapet med löst sammanhållna rosenbuketter slingrande över en enfärgad, mjukt patinerad yta . Det rofyllda, romantiska mönstret är skapat av Newbies designstudio och influerat av forna tiders tapeter men också av möbeltyger. Här ser du tapeten Nomi i en lite dovare färgskala, med rosor i mustiga toner av vinrött och rosa bland grågröna blad på en dämpat gyllenbrun botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6934 |
| Kollektion | Newbie Wallpaper II wallp. |
| Färg | Brun |
| Mönster | Barn, Blommiga |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094047570 |



