Tapet Boråstapeter Pangsurr 2083
749 kr

Pangsurr 2083
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den blommiga tapeten Pangsurr har ett lekfullt, monokromt mönster av organiska fantasiformer. Formgivaren Hanna Werning beskriver det själv som att zooma in riktigt nära på mjuk mossa och upptäcka naturens alla små finurliga detaljer till ljudet av surrande humlor och bin. Ser du förresten panget? Som taget direkt ur seriernas värld! En lugn, behaglig tapet som finns i tre färgställningar. Här ser du mönstret i mjukt gröngrå toner med milda kontraster.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den blommiga tapeten Pangsurr har ett lekfullt, monokromt mönster av organiska fantasiformer. Formgivaren Hanna Werning beskriver det själv som att zooma in riktigt nära på mjuk mossa och upptäcka naturens alla små finurliga detaljer till ljudet av surrande humlor och bin. Ser du förresten panget? Som taget direkt ur seriernas värld! En lugn, behaglig tapet som finns i tre färgställningar. Här ser du mönstret i mjukt gröngrå toner med milda kontraster.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 2083 |
| Kollektion | Swedish Designers Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommiga, Grönska/natur, Grönska/natur, Färgglada |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 49 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 49 cm |
| EAN-nr | 7320094040656 |


