Tapet Boråstapeter Pärlrand 6982
819 kr
809 krSänkt pris!

Pärlrand 6982
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den limtryckta, randiga tapeten Pärlrand är smyckad med prickar för ett dekorativt, klätt uttryck. Känslan på väggen är lugn och omfamnande, och ränderna ger rummet härlig rymd.Här har tapeten Pärlrand ljusbeige botten och ränder i dovt terracottarött och mörkbeige med mörkröda prickar. En varm, lugn och harmonisk färgskala som tillför mycket karaktär.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den limtryckta, randiga tapeten Pärlrand är smyckad med prickar för ett dekorativt, klätt uttryck. Känslan på väggen är lugn och omfamnande, och ränderna ger rummet härlig rymd.Här har tapeten Pärlrand ljusbeige botten och ränder i dovt terracottarött och mörkbeige med mörkröda prickar. En varm, lugn och harmonisk färgskala som tillför mycket karaktär.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6982 |
| Kollektion | Österlen wallp. |
| Färg | Röd |
| Mönster | Randiga |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094051256 |


