Tapet Boråstapeter Pine Tree 4705
369 kr

Pine Tree 4705
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den ljusa tapeten Pine Tree täcks av ett harmoniskt mönster som liknar ett bladverk, men faktiskt är inspirerat av tallens vackra barr. Ett mjukt, böljande formspråk som ger denna tapet ett lugnt men levande uttryck. Design av Noomi Spange.Pine Tree trycks i tre färgställningar, alla i dämpade toner med milda kontraster. Här ser du tapeten med ljusgrå barrvippor på en disigt vit botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den ljusa tapeten Pine Tree täcks av ett harmoniskt mönster som liknar ett bladverk, men faktiskt är inspirerat av tallens vackra barr. Ett mjukt, böljande formspråk som ger denna tapet ett lugnt men levande uttryck. Design av Noomi Spange.Pine Tree trycks i tre färgställningar, alla i dämpade toner med milda kontraster. Här ser du tapeten med ljusgrå barrvippor på en disigt vit botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4705 |
| Kollektion | Woodland Wallp. |
| Färg | Vit |
| Mönster | Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094044593 |


