Tapet Boråstapeter Rosewood Night 4268
519 kr

Rosewood Night 4268
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rosewood Night är en stormönstrad tapet som pryds av ett silverskimrande bladverk av rosenträ, slingrande över en vackert patinerad satängbotten. En exklusiv tapet för rum med lugn, naturlig harmoni och lite extra flärd. Tapeten trycks i fyra färgställningar. Här ser du lyxiga Rosewood Night i svala, skimrande toner av silvergrått och brunt på en dämpat gråbrun botten med fin lyster.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Rosewood Night är en stormönstrad tapet som pryds av ett silverskimrande bladverk av rosenträ, slingrande över en vackert patinerad satängbotten. En exklusiv tapet för rum med lugn, naturlig harmoni och lite extra flärd. Tapeten trycks i fyra färgställningar. Här ser du lyxiga Rosewood Night i svala, skimrande toner av silvergrått och brunt på en dämpat gråbrun botten med fin lyster.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4268 |
| Kollektion | Dreamy Escape Wallp. |
| Färg | Grå |
| Mönster | Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094043008 |


