Tapet Boråstapeter Rosewood Night 4269
519 kr

Rosewood Night 4269
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

På den lyxiga tapeten Rosewood Night slingrar rosenträdets vackra bladverk över en mjukt patinerad botten med fin lyster. De stiliserade bladen skimrar här i silver, gråbeige och grönt mot den mörkare olivgröna fonden. Mönstret trycks också i tre andra färgställningar. En exklusiv tapet som fyller rummet med en harmonisk, elegant och lite exotisk känsla. Passar i såväl sovrum som i vardagsrum eller matsal.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
På den lyxiga tapeten Rosewood Night slingrar rosenträdets vackra bladverk över en mjukt patinerad botten med fin lyster. De stiliserade bladen skimrar här i silver, gråbeige och grönt mot den mörkare olivgröna fonden. Mönstret trycks också i tre andra färgställningar. En exklusiv tapet som fyller rummet med en harmonisk, elegant och lite exotisk känsla. Passar i såväl sovrum som i vardagsrum eller matsal.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4269 |
| Kollektion | Dreamy Escape Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094043015 |


