Tapet Boråstapeter Syren 6965
819 kr

Syren 6965
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljuvliga syrener och rosor pryder den blommiga tapeten Syren. Nu trycker vi denna romantiska och lite drömska 1920-talstapet på nytt, självklart i traditionellt limtryck för den genuina, levande känslan.Här ser du tapeten Syren med beige och cremefärgade blommor och blad på en dämpat gammalrosa botten. En lugn, harmonisk tapet med lantlig charm.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Ljuvliga syrener och rosor pryder den blommiga tapeten Syren. Nu trycker vi denna romantiska och lite drömska 1920-talstapet på nytt, självklart i traditionellt limtryck för den genuina, levande känslan.Här ser du tapeten Syren med beige och cremefärgade blommor och blad på en dämpat gammalrosa botten. En lugn, harmonisk tapet med lantlig charm.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6965 |
| Kollektion | Österlen wallp. |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Blommiga, Stormönstrade |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 37 cm |
| EAN-nr | 7320094051089 |




