Tapet Boråstapeter Tuva 5826
519 kr

Tuva 5826
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tuva är en blommig tapet översållad av små tuvor av söta fantasiblomster. Den täta mönsterbilden innehåller många vackra detaljer men känns samtidigt lugn och harmonisk på väggen.Här ser du den tidlösa och ombonade tapeten Tuva med detaljer i cremevitt och dämpat petrolblått på en mjukt blekgrön botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Tuva är en blommig tapet översållad av små tuvor av söta fantasiblomster. Den täta mönsterbilden innehåller många vackra detaljer men känns samtidigt lugn och harmonisk på väggen.Här ser du den tidlösa och ombonade tapeten Tuva med detaljer i cremevitt och dämpat petrolblått på en mjukt blekgrön botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 5826 |
| Kollektion | Nordic Folk Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommiga |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094050174 |





