Tapet Boutique Botaniska Palmblad 104265
549 kr

Botaniska Palmblad 104265
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BoutiqueBeskrivning
Non Woven-tapet från kollektionen Boutique.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Boutique |
| Art.Nr. | 104265 |
| Kollektion | Boutique |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Lantliga tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583355734 |



