Tapet Boutique Tranquil Fiber Gold 33-343
549 kr

Tranquil Fiber Gold 33-343
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BoutiqueBeskrivning
Non Woven-tapet från kollektionen Boutique.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Boutique |
| Art.Nr. | 33-343 |
| Kollektion | Boutique |
| Färg | Guld |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Enfargade tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583205367 |



