Tapet Decor Maison Babette 3702-66
Rek. pris 499 kr
479 kr

Babette 3702-66
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I denna tidlösa kollektion Babette förenas botaniska mönster och moderna retrouttryck, som prickar och ränder samt textila klassiker.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
I denna tidlösa kollektion Babette förenas botaniska mönster och moderna retrouttryck, som prickar och ränder samt textila klassiker.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3702-66 |
| Kollektion | Maison Babette |
| Färg | Blå/Vit |
| Mönster | Prickig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020806538 |
