Tapet Decor Maison Babette 3708-54
Rek. pris 499 kr
489 kr
479 krSänkt pris!

Babette 3708-54
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I denna tidlösa kollektion Babette förenas botaniska mönster och moderna retrouttryck, som prickar och ränder samt textila klassiker.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
I denna tidlösa kollektion Babette förenas botaniska mönster och moderna retrouttryck, som prickar och ränder samt textila klassiker.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3708-54 |
| Kollektion | Maison Babette |
| Färg | Röd/Vit |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020806569 |
