Tapet Decor Maison Silva 2975-3
Rek. pris 503 kr
397 kr
377 krSänkt pris!

Silva 2975-3
377 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En grön tapet med mönster av säckväv som ger en harmonisk och stilfull känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
En grön tapet med mönster av säckväv som ger en harmonisk och stilfull känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 2975-3 |
| Kollektion | Silva |
| Färg | Grön |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 6417271297536 |
