Tapet Duro Akvarell Ljung 222-59 QuickUp, Enfärgad Lila
515 kr
399 krSpara 23 %Kampanj23 tim kvar!

Akvarell Ljung 222-59 QuickUp, Enfärgad Lila
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utforska vår enfärgade kollektion Akvarell, som består av 60 noggrant utvalda kulörer, var och en med angiven NCS-kod. Dessa tapeter har skapats med generösa mängder färg, vilket ger dem en fin gräng och levande yta. Med nyanser som återspeglar naturens rika färgskiftningar och lugnande element, skapar Akvarell en tidlös och ombonad atmosfär i ditt hem.
Varumärke
DuroBeskrivning
Utforska vår enfärgade kollektion Akvarell, som består av 60 noggrant utvalda kulörer, var och en med angiven NCS-kod. Dessa tapeter har skapats med generösa mängder färg, vilket ger dem en fin gräng och levande yta. Med nyanser som återspeglar naturens rika färgskiftningar och lugnande element, skapar Akvarell en tidlös och ombonad atmosfär i ditt hem.
Specifikationer
- Tvättbarhet: Högtvättbar
- Limrekommendation: Non Woven-lim på vägg
- Ljusäkthet: Mycket god
- Typ: QuickUp
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Tapet Duro Akvarell Ljung 222-59 QuickUp, Enfärgad Lila
- Levande yta med rika färgskiftningar
- Högtvättbar för enkel rengöring
- QuickUp för snabb och smidig uppsättning
Fördelar: Tapet Duro Akvarell Ljung 222-59 QuickUp, Enfärgad Lila
- Levande yta med rika färgskiftningar
- Högtvättbar för enkel rengöring
- QuickUp för snabb och smidig uppsättning
- Tvättbarhet: Högtvättbar
- Limrekommendation: Non Woven-lim på vägg
- Ljusäkthet: Mycket god
- Typ: QuickUp
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Tapet Duro Akvarell Ljung 222-59 QuickUp, Enfärgad Lila
- Levande yta med rika färgskiftningar
- Högtvättbar för enkel rengöring
- QuickUp för snabb och smidig uppsättning
Fördelar: Tapet Duro Akvarell Ljung 222-59 QuickUp, Enfärgad Lila
- Levande yta med rika färgskiftningar
- Högtvättbar för enkel rengöring
- QuickUp för snabb och smidig uppsättning
Egenskaper
| Varumärke | Duro |
| Art.Nr. | 222-59 |
| Kollektion | Akvarell |
| Färg | Lila |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | QuickUp |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |

