Tapet Eijffinger Pip 2023 333101
1 035 kr
Se priset!

Pip 2023 333101
1 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Casa di Fiori är en lyxig tapet som kombinerar modern design och detaljerade handritade blommor och löv. Färgskalan som används för att skapa tapeten är mjuka och sömlösa, vilket ger ett lugnande intryck. Tapeten finns tillgänglig i flera olika färger, från terra till denim blå och khaki/blå. Bjud in naturliga, eleganta element i ditt hem med Casa di Fiori! Här presenteras tapeten i ljusgrönt men finns även i fem andra färgställningar.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Casa di Fiori är en lyxig tapet som kombinerar modern design och detaljerade handritade blommor och löv. Färgskalan som används för att skapa tapeten är mjuka och sömlösa, vilket ger ett lugnande intryck. Tapeten finns tillgänglig i flera olika färger, från terra till denim blå och khaki/blå. Bjud in naturliga, eleganta element i ditt hem med Casa di Fiori! Här presenteras tapeten i ljusgrönt men finns även i fem andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 333101 |
| Kollektion | PIP 2023 |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommig |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518331011 |

