Tapet Eijffinger Pip 2023 333124
1 096 kr
Se priset!

Pip 2023 333124
1 096 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upplev en magisk och färgrik värld full av livliga fåglar med Good Nightingale mönstret. Denna vackra tapet är tillverkad med subtila metalliska effekter som ger en lyxig känsla till ditt hem. Bli förtrollad av de fantastiska detaljerna i denna tapet och njut av att ha naturen nära! Här presenteras mönstret på en turkos botten men finns även i sex andra färgställningar.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Upplev en magisk och färgrik värld full av livliga fåglar med Good Nightingale mönstret. Denna vackra tapet är tillverkad med subtila metalliska effekter som ger en lyxig känsla till ditt hem. Bli förtrollad av de fantastiska detaljerna i denna tapet och njut av att ha naturen nära! Här presenteras mönstret på en turkos botten men finns även i sex andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 333124 |
| Kollektion | PIP 2023 |
| Färg | Turkos |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518331240 |

