Tapet Eijffinger Pip 2023 333131
1 096 kr
Se priset!

Pip 2023 333131
1 096 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upplev en romantisk dröm med Tokyo Blossom tapet! Denna sofistikerade tapet är utsmyckad med små pastellfärgade blommor och blad som ser ut att vara broderade. Färgerna är mjuka, dämpade med subtila färgaccenter. Bakgrunden har ett subtilt skimmer som ger tapeten ett silkeslent utseende. Tokyo Blossom finns i fem färgställningar och presenteras här i färgen grön/turkos. Bjud in lyxen till ditt hem!
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Upplev en romantisk dröm med Tokyo Blossom tapet! Denna sofistikerade tapet är utsmyckad med små pastellfärgade blommor och blad som ser ut att vara broderade. Färgerna är mjuka, dämpade med subtila färgaccenter. Bakgrunden har ett subtilt skimmer som ger tapeten ett silkeslent utseende. Tokyo Blossom finns i fem färgställningar och presenteras här i färgen grön/turkos. Bjud in lyxen till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 333131 |
| Kollektion | PIP 2023 |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommig |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518331318 |

