Tapet Eijffinger Twist 318032
704 kr
Se priset!

Twist 318032
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Våga vara annorlunda med Twist tapetkollektion från Eijffinger! En härlig samling tapeter med grafiska linjer och silhuettformer som skapar rörelse och flöde i designen, Twist-tapeterna är ett samtida tillskott för det moderna hemmet. Fylld med lekfulla mönster, inklusive skulpturala motiv, dansande löv, en abstrakt solnedgång och mycket mer att vila ögonen på!
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Våga vara annorlunda med Twist tapetkollektion från Eijffinger! En härlig samling tapeter med grafiska linjer och silhuettformer som skapar rörelse och flöde i designen, Twist-tapeterna är ett samtida tillskott för det moderna hemmet. Fylld med lekfulla mönster, inklusive skulpturala motiv, dansande löv, en abstrakt solnedgång och mycket mer att vila ögonen på!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 318032 |
| Kollektion | Twist |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Rankor |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518180329 |
