Tapet Eijffinger Waterfront 300810
888 kr
Se priset!

Waterfront 300810
888 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kollektionen Waterfront har vackra motiv som drar lite mot retro och är i ljuvliga harmoniska färger som skapar en värme i ditt hem. Tapeterna passar in i stort sett vilket rum som helst. Låt dina tankar föras bort av vinden och titta på det oändliga glittret av vattnet medan du dagdrömmer. Rensa dina tankar. koppla av.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Kollektionen Waterfront har vackra motiv som drar lite mot retro och är i ljuvliga harmoniska färger som skapar en värme i ditt hem. Tapeterna passar in i stort sett vilket rum som helst. Låt dina tankar föras bort av vinden och titta på det oändliga glittret av vattnet medan du dagdrömmer. Rensa dina tankar. koppla av.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 300810 |
| Kollektion | Waterfront |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm, Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518008104 |
