Tapet Erismann Wood & Bricks 6363-14
455 kr

Wood & Bricks 6363-14
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusbeige tapet med struktur. Tapeten är lik en kalkmålning som är en stor trend men den är också tidlös. Passar perfekt i ett helt rum eller tillsammans med en fondvägg.
Varumärke
ErismannBeskrivning
Ljusbeige tapet med struktur. Tapeten är lik en kalkmålning som är en stor trend men den är också tidlös. Passar perfekt i ett helt rum eller tillsammans med en fondvägg.
OBS! Tapeten måste vådvändas.
Egenskaper
| Varumärke | Erismann |
| Art.Nr. | 6363-14 |
| Kollektion | Wood & Bricks |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4002790193548 |

