Tapet Erismann Wood & Bricks 9044-3
429 kr

Wood & Bricks 9044-3
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vinyltapet med struktur som föreställer en vit tegelvägg. Vinylmaterial gör att tapetens avtorkningsbarhet är hög.
Varumärke
ErismannBeskrivning
Vinyltapet med struktur som föreställer en vit tegelvägg. Vinylmaterial gör att tapetens avtorkningsbarhet är hög.
Egenskaper
| Varumärke | Erismann |
| Art.Nr. | 9044-3 |
| Kollektion | Wood & Bricks |
| Färg | Vit |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Vinyltapet |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4002790904434 |
