Tapet Ferm Living Ferm Living 525
865 kr
855 krSänkt pris!

Ferm Living 525
855 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tapet Ferm Living Ferm Living 525. Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Varumärke
Ferm LivingBeskrivning
Tapet Ferm Living Ferm Living 525. Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Ferm Living |
| Art.Nr. | 525 |
| Kollektion | Ferm Living |
| Färg | Blå |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak passning 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5704723002253 |


