Tapet Galerie Wallcoverings English Garden G78500
Rek. pris 699 kr
458 kr
Se priset!

English Garden G78500
458 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En sandfärgad/beige tapet med ett motiv av stora, vackra blommor i vitt och grönt, skapad med en touch av engelsk charm. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En sandfärgad/beige tapet med ett motiv av stora, vackra blommor i vitt och grönt, skapad med en touch av engelsk charm. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78500 |
| Kollektion | English Garden |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430085009 |

