Tapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56523
Rek. pris 599 kr
414 kr
Se priset!

Just 4 Kids II G56523
414 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56523. Skapa ett lekfullt utrymme med stil för barn i alla åldrar! Inspireras av allt från cirkus, enhörningar, ballerinor, elefanter, fåglar, bilar och ballonger till prickar, stjärnor, moln och ränder. Roligt och snyggt för alla små och stora personligheter.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56523. Skapa ett lekfullt utrymme med stil för barn i alla åldrar! Inspireras av allt från cirkus, enhörningar, ballerinor, elefanter, fåglar, bilar och ballonger till prickar, stjärnor, moln och ränder. Roligt och snyggt för alla små och stora personligheter.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G56523 |
| Kollektion | Just 4 Kids II |
| Färg | Lila, Rosa, Turkos, Vit |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak passning 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430065230 |

