Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67620
Rek. pris 595 kr
446 kr
Se priset!

Mansion G67620
446 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67620 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67620 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G67620 |
| Kollektion | Mansion aug 17 |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430076205 |
