Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67630
Rek. pris 595 kr
446 kr
Se priset!

Mansion G67630
446 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67630 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67630 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Recensioner
Ann-Christin LVerifierad köpare
för 1 år sedanFint mönster Snabb keverans Obs! Den har vinylskikt... vilket jag hade missat
+ Fint mönster
- Hade missat att den var I vinyl
MattiasVerifierad köpare
för 2 år sedanTapeten är väldigt fin i både kvalitet och utseende men den är vit, inte beige som i beskrivningen och enligt bild. Jag var ute efter en beige/gräddvit tapet. Denna är helvit och därmed inte alls vad jag önskat/trott. /Besviken
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G67630 |
| Kollektion | Mansion aug 17 |
| Färg | Beige, Blå |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 26,5 cm Rak |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430076304 |
