Tapet Holden Alchemy Calacatta Marble Bead Taupe 99372
1 849 kr

Alchemy Calacatta Marble Bead Taupe 99372
1 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HoldenBeskrivning
Calacatta är en lyxig tapet med marmormönster som glänser som glaspärlor.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 99372 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Grå |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976993723 |

