Tapet Holden Alchemy Lulea Dove 65812
999 kr

Alchemy Lulea Dove 65812
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HoldenBeskrivning
Lulea är en texturtapet med subtila inslag av metallic som löper genom hela designen.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65812 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658127 |

