Tapet Holden Alchemy Panthera Dove 65870
999 kr

Alchemy Panthera Dove 65870
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panthera är ett lyxigt leopardmönster. Upphöjda akrylelement och metalliska fläckar ger denna design en överdådig finish.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Panthera är ett lyxigt leopardmönster. Upphöjda akrylelement och metalliska fläckar ger denna design en överdådig finish.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65870 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Grå |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658707 |
