Tapet Holden Alchemy Venn Green 65853
999 kr

Alchemy Venn Green 65853
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HoldenBeskrivning
Venn är en tapet med minimalistisk retrodesign. Den har abstrakta former med en texturerad effekt.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65853 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Gul |
| Mönster | Grafisk |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5022976658530 |

