Tapet Holden Alchemy Zahara Pink 65842
999 kr

Alchemy Zahara Pink 65842
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HoldenBeskrivning
Zahara är en vackert diskret tapet med djurtryck på en glimrande bakgrund.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65842 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658424 |

