Tapet Holden Dream Catcher Abstract Animals Multi 13350
426 kr
Se priset!

Dream Catcher Abstract Animals Multi 13350
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Abstract Animals är ett roligt mönster med färgstarka stiliserade djungel djur, regnbågar, prickar och ränder. Det perfekta komplementet till ditt hem! Gör din miljö lite mer levande med denna unika inredningsdetalj som passar perfekt i barnrummet.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Abstract Animals är ett roligt mönster med färgstarka stiliserade djungel djur, regnbågar, prickar och ränder. Det perfekta komplementet till ditt hem! Gör din miljö lite mer levande med denna unika inredningsdetalj som passar perfekt i barnrummet.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13350 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Vit |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Papper |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5022976133501 |
