Tapet Holden Dream Catcher Animal Maps Grey 13252
426 kr
Se priset!

Dream Catcher Animal Maps Grey 13252
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapeten Animal Maps är här för att försköna ditt barns sov- eller lekrum! Med detta sagolika mönster, kommer världskartan med djur och landmärken i mjuka naturfärger att lysa upp rummet. Välkommen till en magisk resa! Här presenteras mönstret på en grå bakgrund.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Tapeten Animal Maps är här för att försköna ditt barns sov- eller lekrum! Med detta sagolika mönster, kommer världskartan med djur och landmärken i mjuka naturfärger att lysa upp rummet. Välkommen till en magisk resa! Här presenteras mönstret på en grå bakgrund.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13252 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Grå |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976132528 |
