Tapet Holden Dream Catcher Boho Rainbow Pink Duck Egg 13281
426 kr
Se priset!

Dream Catcher Boho Rainbow Pink Duck Egg 13281
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Boho Rainbow ger dig en upplevelse som är både magisk och färgglad. De regnbågslika figurerna med prickar och ränder kommer göra varje barns rum komplett. Skapa din egen unika stil med hjälp av dessa magiska färger! Mönstret finns i fyra olika färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Boho Rainbow ger dig en upplevelse som är både magisk och färgglad. De regnbågslika figurerna med prickar och ränder kommer göra varje barns rum komplett. Skapa din egen unika stil med hjälp av dessa magiska färger! Mönstret finns i fyra olika färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13281 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Gul |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Papper |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5022976132818 |
